Wypad w góry

Dodane: Niedziela, 21 Czerwiec, 2026  10:01

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Pan szuka pana
  • Wiek:38 lat

Opis oferty

Cześć, czy ktoś wybiera się w góry w połowie lipca? Wybieram się na tygodniowy aktywny wypoczynek w Tatry. Wybieram się sam stąd pomysł aby poszukać towarzystwa. Może ktoś z was również wybiera się samotnie i szuka kompana na szlaku? W moich planach były Tatry Zachodnie ale trasy są do ugadania. Jestem przez tydzień od 11.07. Płeć i wiek nie mają dla mnie znaczenia, ale musi być to osoba, która lubi dłuższe wędrówki. Tempo dostosuje. Jeśli dla kogoś to ważne to mam 38 l, łódzkie
Powiadom o podobnych ogłoszeniach

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków