Wypad w góry
Zakopane Pokaż na mapie ›
Dodane: Niedziela, 21 Czerwiec, 2026 10:01
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Pan szuka pana
- Wiek:38 lat
Opis oferty
Cześć, czy ktoś wybiera się w góry w połowie lipca? Wybieram się na tygodniowy aktywny wypoczynek w Tatry. Wybieram się sam stąd pomysł aby poszukać towarzystwa. Może ktoś z was również wybiera się samotnie i szuka kompana na szlaku? W moich planach były Tatry Zachodnie ale trasy są do ugadania. Jestem przez tydzień od 11.07. Płeć i wiek nie mają dla mnie znaczenia, ale musi być to osoba, która lubi dłuższe wędrówki. Tempo dostosuje. Jeśli dla kogoś to ważne to mam 38 l, łódzkiePowiadom o podobnych ogłoszeniach
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Hikeon
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie


