SPRZĄTACZ / SPRZĄTACZKA - OFERTA PRACY

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Środa, 01 Maj, 2024  09:15

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Sprzątanie
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: COS-OPO w Zakopanem

Opis oferty pracy

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane poszukuje w procesie naboru zewnętrznego
SPRZĄTACZA / SPRZĄTACZKĘ
Rodzaj stosunku pracy: umowa zlecenie / umowa o pracę.
Wymagania oczekiwane od kandydata:
- wysoki standard czystości i estetyki miejsca pracy
- dokładność w wykonywaniu obowiązków sprzątania,
- umiejętność pracy w zespole,
- zachowywanie zasad higieny podczas pracy,
- gotowość do wykonywania pracy fizycznej,
- sumienność i punktualność w wykonywaniu zadań,
- doświadczenie w pracy na stanowisku pokrewnym,
- dyspozycyjność (praca zmianowa),
- miły i życzliwy sposób komunikacji.
Skrócony zakres zadań przewidzianych do wykonywania na stanowisku pracy:
- sprzątanie wyznaczonego terenu, obiektu sportowego przed jego udostępnieniem,
- utrzymywanie w czystości miejsc ogólnodostępnych, tj. korytarzy, hole oraz miejsca ogólnodostępne,
- bieżąca dezynfekcja powierzonego terenu.
Oferujemy:
- umowę zlecenie, a po sprawdzeniu się umowę o pracę,
- zatrudnienie w sektorze finansów publicznych i atrakcyjne warunki pracy i płacy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- pakiet benefitów: posiłki pracownicze, Pracownicze Plany Kapitałowe, możliwość korzystania z bogatej bazy sportowej i odnowy biologicznej, wczasy pracownicze w Ośrodkach COS zlokalizowanych w najpiękniejszych zakątkach Polski.
Aplikacje można składać w formie papierowej do Sekretariatu Ośrodka lub drogą elektroniczną na adres e-mail: @ Nie oferujemy zakwaterowania. Więcej informacji pod numerem telefonu 725 - pokaż numer telefonu - lub 18 263 26 59.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Zakopane w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Sprzątanie

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
COS-OPO w Zakopanem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 22 sie 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków