DOM W ZAKOPANEM 322 m² – TWOJA PRZESTRZEŃ W GÓRACH
Zakopane Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Piątek, 01 Maj, 2026 18:06
1 780 000 zł
5528 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:322 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:867 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1980
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 780 000 zł / 5528 zł/m2
Opis oferty
DOM WOLNOSTOJĄCY | 322,5 m² (258 m² WYKOŃCZONE)DZIAŁKA 867 m² | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
WOJDYŁY 2 | ZAKOPANE
GOTOWY DO ZAMIESZKANIA + MOŻLIWOŚĆ DALSZEJ ARANŻACJI
Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej
pożądanych lokalizacji – w Zakopanem, przy ul. Wojdyły 2.
Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, idealna zarówno do
zamieszkania, jak i dalszego wynajmu.
3-piętrowy budynek o łącznej powierzchni 322,5 m², z czego 258 m²
jest w pełni wykończone, usytuowany jest na działce o powierzchni
867 m² i łączy w sobie funkcję mieszkalną z możliwością
generowania stałego dochodu.
PODSTAWOWE INFORMACJE
✔ Lokalizacja: Wojdyły 2, Zakopane
✔ Powierzchnia działki: 867 m²
✔ Liczba kondygnacji: 3 piętra
✔ Stan budynku: dobry
✔ Rynek: wtórny
✔ Ogrzewanie: gazowe
DZIAŁKA – KOMPAKTOWA I FUNKCJONALNA
✔ 867 m² powierzchni
✔ możliwość aranżacji ogrodu
✔ miejsce parkingowe dla mieszkańców i gości
✔ spokojna, klimatyczna okolica
Działka zapewnia komfort użytkowania przy jednoczesnej łatwości
utrzymania – idealna zarówno pod wynajem, jak i prywatne
użytkowanie.
DOM – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA I ROZWOJU
PARTER
✔ 2 niezależne mieszkania
✔ aktualnie wynajmowane długoterminowo
✔ stabilne źródło dochodu od pierwszego dnia
1 PIĘTRO
✔ wykończone w eleganckim stylu glamour
✔ w pełni umeblowane
✔ gotowe do zamieszkania lub wynajmu krótkoterminowego
✔ wysoki standard wykończenia
2 I 3 PIĘTRO
✔ stan surowy do wykończenia
✔ rozprowadzona instalacja hydrauliczna
✔ doprowadzony prąd