Praca w roli opiekunki dla Pani Ursuli w okolicach Paderborn

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 13 Kwiecień, 2018  16:44
  • Telefon: 664759494
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:GoWork.pl

Pani Ursula jest osobą kompletnie niesamodzielną oraz leżącą. Choruje na demencję. Seniorka jest po zawale oraz udarze, ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie pielęgnacja podopiecznej: pomoc w ubieraniu, myciu oraz zmiana pielucho – majtek. Z powodu, że pani jest osobą leżącą opiekunka musi wykonywać transfer z łóżka na wózek.

Dodatkowo opiekunka będzie wykonywała podstawowe obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- doświadczenia w opiece nad osobami chorymi

- cierpliwości i zaangażowania w wykonywaną pracę

- empatia

- mile widziane są referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

-bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
-składki do ZUS od przeciętnej krajowej
-możliwość wyboru pracy w oparciu i warunki polskie lub niemieckie
-gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
-zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-indywidualny dobór ofert
-atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny albo wysłanie SMS o treści: 7100 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:

ul. Wielopole 18B, piętro II

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Zakopane
Adrianna Dziurzyńska
Na Lento.pl od 06 maj 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń