Praca w pensjonacie od zaraz. Zakopane

Dodane przez Recepcja (Firma), Czwartek, 17 Sierpień, 2017  08:28
  • Telefon: 662 977 768
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Sezonowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Pensjonat u Ani

Do pracy od zaraz, ewentualnie na stale, poszukujemy miłe, otwarte, samodzielne i sumienne osoby o wysokiej kulturze osobistej. Osoby z Ukrainy władające płynnie językiem polskim z mile widziane.

Obowiązki: obsługa gości, przygotowywanie śniadań i pomoc przy przygotowaniu drobnych posiłków, sprzątanie pokoi w pensjonacie i pomieszczeń ogólnodostępnych. Praca na dwie zmiany w młodym zespole.

Wymagania: książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i niewielkie doświadczenie w podobnej pracy, znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym widzimy jako dodatkową kwalifikację.

Oferujemy: pracę w miłej atmosferze, posiłek w trakcie pracy i możliwość zamieszkania na czas pracy do momentu znalezienia własnego lokum (do uzgodnienia)

Wynagrodzenie
umowa o pracę lub praca na umowę zlecenie
napiwki, premia sezonowa

Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt telefoniczny

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 401